Jorge Messi'den transfer açıklaması: Lionel Messi için Al Hilal iddiası

Lionel Messi'nin Suudi Arabistan takımı Al Hilal ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. Messi'nin babası Jorge Messi ise Arjantinli yıldız hakkındaki transfer iddialarını yalanlayarak gelecek sezon için herhangi bir takımla anlaşmadıklarını belirtti.AFP'nin haberine göre; Al Hilal, Lionel Messi ile anlaşma sağladı. Messi yeni sezonda Suudi Arabistan Ligi'nda forma giyecek. Al Hilal'in Messi'ye 400 milyon euro ödeyeceği iddia ediliyor. Messi'nin PSG ile olan sözleşmesi 30 Haziran'da sona eriyor."SEZON SONUNDA KARAR VERECEĞİZ" Messi'nin babası ve menajeri Jorge Messi ise iddiaların ardından, "Gelecek sezon için herhangi bir kulüple kesinlikle hiçbir anlaşma yapılmadı. Duruma sezon sonunda karar vereceğiz." dedi. 

Jorge Messi'den transfer açıklaması: Lionel Messi için Al Hilal iddiası
Jorge Messi'den transfer açıklaması: Lionel Messi için Al Hilal iddiası

Lionel Messi'nin Suudi Arabistan takımı Al Hilal ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. Messi'nin babası Jorge Messi ise Arjantinli yıldız hakkındaki transfer iddialarını yalanlayarak gelecek sezon için herhangi bir takımla anlaşmadıklarını belirtti.

AFP'nin haberine göre; Al Hilal, Lionel Messi ile anlaşma sağladı. Messi yeni sezonda Suudi Arabistan Ligi'nda forma giyecek. 

Al Hilal'in Messi'ye 400 milyon euro ödeyeceği iddia ediliyor. Messi'nin PSG ile olan sözleşmesi 30 Haziran'da sona eriyor.

"SEZON SONUNDA KARAR VERECEĞİZ"

Messi'nin babası ve menajeri Jorge Messi ise iddiaların ardından, "Gelecek sezon için herhangi bir kulüple kesinlikle hiçbir anlaşma yapılmadı. Duruma sezon sonunda karar vereceğiz." dedi. 

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow