Tottenham geçici teknik direktörü kovdu, yerine geçici teknik direktör atadı

Premier Lig'de Newacstle United'a 6-1 yenilen Tottenham'da geçici teknik direktör Stellini'nin görevine son verildi. Londra ekibi Stellini yerine Ryan Mason'ı geçici teknik direktör olarak atadı.İngiltere Premier Lig kulübü Tottenham, takımın sezon sonuna kadar emanet edildiği teknik direktör Cristian Stellini ile yollarını ayırdı. Antonio Conte'nin görevden alındığı 27 Mart'ta takımı geçici olarak çalıştıracağı duyurulan Stellini'nin dönemi, 6-1'lik Newcastle United mağlubiyeti sonrası bitti.Kulüpten yapılan açıklamada, Newcastle United maçındaki sonucun kabul edilemez olduğu ve sezonun kalan bölümünde takımı Ryan Mason'ın çalıştıracağı belirtildi. UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılma mücadelesi veren Tottenham, Stellini'nin yönetiminde 2 mağlubiyet, birer galibiyet ve beraberlik yaşamıştı.

Tottenham geçici teknik direktörü kovdu, yerine geçici teknik direktör atadı
Tottenham geçici teknik direktörü kovdu, yerine geçici teknik direktör atadı

Premier Lig'de Newacstle United'a 6-1 yenilen Tottenham'da geçici teknik direktör Stellini'nin görevine son verildi. Londra ekibi Stellini yerine Ryan Mason'ı geçici teknik direktör olarak atadı.

İngiltere Premier Lig kulübü Tottenham, takımın sezon sonuna kadar emanet edildiği teknik direktör Cristian Stellini ile yollarını ayırdı. Antonio Conte'nin görevden alındığı 27 Mart'ta takımı geçici olarak çalıştıracağı duyurulan Stellini'nin dönemi, 6-1'lik Newcastle United mağlubiyeti sonrası bitti.Ryan Mason ve Cristian StelliniKulüpten yapılan açıklamada, Newcastle United maçındaki sonucun kabul edilemez olduğu ve sezonun kalan bölümünde takımı Ryan Mason'ın çalıştıracağı belirtildi. UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılma mücadelesi veren Tottenham, Stellini'nin yönetiminde 2 mağlubiyet, birer galibiyet ve beraberlik yaşamıştı.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow