Tuzlaspor - Eyüpspor maçı bileti 50 bin TL!

Spor Toto 1. Lig'in 35'inci haftasında Tuzlaspor ile Eyüpspor’un karşı karşıya geleceği mücadelenin bilet fiyatları 38 bin 500 lira ile 50 bin lira arasında değişiyor.Cumartesi günü Sancaktepe 15 Temmuz Stadı'nda saat 16.00’da Tuzlaspor ile Eyüpspor'un kozlarını paylaşacağı maç öncesi açıklanan bilet fiyatları şaşırttı. Tuzlaspor, ev sahibi bilet fiyatını 38 bin 500 TL yaparken, misafir tribün bilet fiyatını ise 50 bin TL olarak belirledi. ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNDEN PAHALI İstanbul'da Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final maçının 1. kategori bilet fiyatı 15 bin TL iken Tuzlaspor'un belirlediği bilet fiyatları dikkat çekti.

Tuzlaspor - Eyüpspor maçı bileti 50 bin TL!
Tuzlaspor - Eyüpspor maçı bileti 50 bin TL!

Spor Toto 1. Lig'in 35'inci haftasında Tuzlaspor ile Eyüpspor’un karşı karşıya geleceği mücadelenin bilet fiyatları 38 bin 500 lira ile 50 bin lira arasında değişiyor.

Cumartesi günü Sancaktepe 15 Temmuz Stadı'nda saat 16.00’da Tuzlaspor ile Eyüpspor'un kozlarını paylaşacağı maç öncesi açıklanan bilet fiyatları şaşırttı. Tuzlaspor, ev sahibi bilet fiyatını 38 bin 500 TL yaparken, misafir tribün bilet fiyatını ise 50 bin TL olarak belirledi. ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNDEN PAHALI İstanbul'da Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final maçının 1. kategori bilet fiyatı 15 bin TL iken Tuzlaspor'un belirlediği bilet fiyatları dikkat çekti.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow